Чемпионат ФАиС Украины по ледолазанию 13-15.12.2013 в Харькове. Общая информация, регламент

13-15 декабря в г. Харькове пройдёт Чемпионат ФАиС Украины по ледолазанию (трудность). Это первые официальные соревнования по ледолазанию Всеукраинского масштаба!
Общая подготовка и проведение соревнований проводиться Федерацией альпинизма и скалолазания Украины вместе с Федерацией альпинизма и скалолазания Харьковской области. Подготовка соревнований — Комиссия по развитию ледолазания в Украине, команда Ledolaz.com.

Соревнования будут проходить на скалодроме СК «Вертикаль». (Харьков, станция метро «Имени маршала Жукова», проспект Маршала Жукова, 2.  Ориентир — Дворец Спорта).

Проживание предоставляет Областная Станция Юных Туристов (ОблСЮТур). Расположена в 10 минутах ходьбы от стенда.

Адрес: ул. Танкопия, 15/2.

Для поселения необходимо отправить заявку на STKharkov@ukr.net с указанием количества человек и дат проживания. Стоимость — 45 грн/ночь.

Карта проезда:

Красный маркер — СК «Вертикаль». Фиолетовый маркер — Областная Станция Юных Туристов

Р Е Г Л А М Е Н Т

Чемпіонату ФАіС України з льодолазіння

(вид програми – трудність)

на 2013 рік

I. Мета і завдання
Чемпіонат ФАіС України проводиться з метою:
— розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
— підвищення рівня майстерності спортсменів;
— визначення рівня підготовки та здійснення відбору спортсменів до складу
збірної команди України для участі у чемпіонатах світу, та Європи серед чоловіків та жінок

2. Термін та місце проведення змагань
Чемпіонат ФАіС України з льодолазіння  проводиться 13-15 грудня 2013 року в м. Харків.

3. Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Федерація альпінізму і скелелазіння України (далі – ФАіС) разом з Федерацією альпінізму і скелелазіння Харківської області (далі – ФАСХО).
Відповідальність за організацію і проведення змагань  покладається на Федерацію альпінізму і скелелазіння Харківської області і Головну суддівську колегію).
Чемпіонат ФАіС з льодолазіння проводяться згідно з проектом «Правил змагань з льодолазіння», що відповідають правилам Міжнародного Союзу альпіністських асоціацій (UIAA) .
Відповідальність за дотриманням правил безпеки під час проведення змагань покладається на головного суддю змагань.
Відповідальність за безпосереднє проведення змагань та підготовку місць для проведення змагань покладається на головного суддю змагань.

4. Учасники змагань
До участі у чемпіонаті ФАіС України допускаються: команди АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя.
Змагання особисто-командні. Одна команда від регіону.
До заліку у командних змаганнях приймаються результати 4 спортсменів від команди: у т.ч. чоловіки – 2 та жінки – 2.
Список учасників  команди визначається представником команди під час  проходження мандатної комісії.
Учасником змагань вважається спортсмен, який стартував.
У чемпіонаті ФАіС України приймають участь тільки громадяни України.
Кількість  спортсменів в особистому заліку необмежена.
До змагань допускаються спортсмени з 18 рокiв.
Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс від нещасного випадку.
Всі учасники змагань повинні бути членами ФАіС України та здати членські внески за 2013 рік.

5. Програма змагань
13.12  — 16.00-18.00 – робота мандатної комісії,проведення жеребкування учасників, технічний мітінг;
— 19.30 –  збори представників та суддів;
14.12          — 10.00-10.30 год. – відкриття змагань;
— 10.40-10.50 – демонстрація трас кваліфікації;
— 11.00 год. —  кваліфікаційні змагання   серед чоловіків;
— 14.00 год. —  кваліфікаційні змагання   серед жінок;
— 17.00 – полуфінальні змагання серед чоловіків;
15.12.        — 12.00 год.-  фінальні змагання серед жінок;
— 14.00 год.-  фінальні змагання серед чоловіків;
— 17.00 год. — нагородження переможців і призерів, закриття змагань, від’їзд  учасників.

6. Визначення переможців
Команди,  які  посіли   І – ІІІ місця  у чемпіонаті ФАіС України серед  чоловіків та жінок, визначаються за найменшою сумою місць, набраних командами, які мають всіх залікових учасників, потім між командами, які не мають одного залікового учасника, потім двох і більше учасників. При  рівності зайнятих місць, перевагу має та команда у якої більше 1,2, і т.д. місць.

7. Нагородження
Учасники, які посіли I-III місця у чемпіонаті ФАіС України серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами і медалями ФАіС України.
Команди, які  посіли I-III  місця у чемпіонаті ФАіС України серед чоловіків та жінок, нагороджуються дипломами ФАіС України.
Тренери, які підготували переможців чемпіонату ФАіС України, нагороджується  дипломами   ФАіС України.

8. Умови прийому учасників змагань. Фінансування.
Витрати на відрядження учасників змагань, тренерів і представників команд (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за розміщення, харчування, добові) здійснюються за рахунок коштів організацій, що відряджають.
Часткові витрати на організацію і проведення  змагань передбачаються за рахунок коштів організації що проводить змагання, та інших залучених Федерацією позабюджетних надходжень.

9. Підготовка спортивних споруд
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998      № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
— підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
— відповідальність за виконання вимог заходів безпеки під час проведення
змагань покладається на головного суддю.
Власник спортивної споруди не менш ніж за 24 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

10. Медичне забезпечення змагань
У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 27.10.2008 року № 614, медичне обстеження учасників для допуску їх до спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники.
Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетенції обов’язкові для учасників, суддів, організаторів змагань.

11. Заявки
Попередні заявки на участь у змаганнях надсилаються не пізніше як за 15 днів до початку змагань на адресу:
Федерація альпінізму і скелелазіння Харківської області:
fas@alpclub.com.ua, valexandro-831@yandex.ru
тел. для довідок: 099 960 7447

Іменна заявка на участь у змаганнях в особистому та командному заліку, подається на основі прийнятих Федерацією попередніх заявок, повинна бути завірена  печаткою регіонального фізкультурно-спортивного диспансеру та суб’єктом  ФАіС України.
До змагань не допускаються команди та учасники, що виступають в особистому заліку, які не підтвердили свою участь у змаганнях в установлений для попередніх заявок термін,   та  не  подали заявку на участь у змаганнях  до  Мандатної комісії.
Іменна заявка надається у надрукованому і електронному вигляді.
Інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця надається відповідальному секретарю ФАіС України після закінчення змагань за тел.:
(044) 253-75-74, e-mail:  ukrmf@mail.ru
Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Пояснения к программе соревнований:

  1. В пятницу день официальных заявок и технического митинга. Это означает, что лучше, если участники явятся на это мероприятие, потому что кроме жеребьевки, сдачи стартовых взносов и т.д. будет еще небольшая лекция-инструктаж с пояснением важных моментов правил соревнований. Иногородним участникам можно (но нежелательно) заявиться по телефону, указанному в регламенте, но прибыть к месту старта не позднее 10 утра субботы 14 декабря.
  2. Если девушек набирается более 18 человек — в финал проходят 18. Если в квалификации меньше 18 — в финал проходят 8 лучших.
  3. Если мужчин набирается более 18 человек — в полуфинал проходят 18. В финал проходят 8 лучших.

Квалификация — 2 открытые трассы с демонстрацией. Все участники деляться на 2 группы. Группа А лезет трассу 1, группа Б — лезет трассу 2, потом группы меняются трассами. Результат квалификации — произведение мест участника, занятого на каждой трассе (то есть каждый участник лезет 2 трассы в квалификации). Если девушек будет немного, то  запустим всех по трассе А, потом всех по трассе Б.

Мужчины — лезут с нижней страховкой, девушки лезут с верхней страховкой и вщелкивают вторую веревку в оттяжки (имитация нижней страховки).

Полуфинал — старты закрытые.  Финал — старты закрытые.

ВАЖНЫЕ МОМЕНТЫ:

1. У вас должна быть заявка от вашей региональной федерации альпинизма и скалолазания — субъекта ФАиС Украины!
2. У вас должна быть медицинская справка — лучше из физдиспансера, но не будем цепляться в первый раз.
3. Лазаем в кошках или кошкоботах! У кого нет — будет прокатный фонд, будем стараться разделить участников при жеребьевке, потому что времени на переобувание не будет! Но это не означает гарантию наличия кошкоботов вашего размера! Особенно маленьких размеров!!!
4. С молотками проблем нет — всем дадим полазать!
5. Всем иметь страховочную систему, каску, перчатки.
6. Старты квалификации открытые — в этот день не будет никакой зоны изоляции участников, на улице холодно, поэтому одевайтесь соответственно и термоса берите!
7. Заявиться можно будет по телефону, но вы будете допущены условно до момента сдачи стартовых взносов, предъявления заявки, страховки и медсправки!
8. В четверг и пятницу перед соревнованиями стенд будет закрыт для тренировок!!!

ВНИМАНИЕ, будет командный зачет по областям! И медали тоже будут в этом зачете!!! (2 лучших результата мужчин+2 лучших результата девушек).

Предварительно заявиться можно тут

Стартовый взнос — 50 грн.

Постановщик трасс — Пеньков Александр (Москва).

Источник информации: ledolaz.com

Добавить комментарий