СНІГОКАТ — модний бренд цієї зими

Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес до українських малюків. З неба Святий Миколай бачить і знає, як поводяться діти цілий рік. До хати заходить через двері, при цьому залишається невидимим. Свої подарунки завжди кладе під подушку. Часто його супроводжують світлокрилі янголи. А поряд крутяться й чортики, які намагаються переконати Святого Миколая, що українські діти були геть нечемні, тому і не заслуговують на небесні гостинці.

Проте нічого в них не вийде! День Святого Миколая — дитяче свято. Миколай усе знає про діток, та й янголи добре пильнують. Всі хлопчики і дівчатка отримають свої заслужені подарунки від Святого Миколая.

Не забув обдарувати Святий Миколай подарунками і наших діток: Настю та Сашка.  На знак подяки за гарну поведінку він подарував дітям снігокати.

Уявіть собі щастя малюка, яким святий Миколай подарував снігокат! У дитини горять очі, на обличчі невимовне бажання відразу ж вмовити тата чи маму одягтися і гайнути на гірку кататися.

А тут ще і природа зробила полтавчанам подарунок — після свята Святого Миколая у Полтаві нарешті випав сніг. Ну хто, скажіть мені, у таку погоду всидить вдома? Ми теж не стали виключенням — і всі разом у вихідний день поїхали кататися на гірку.

СНІГОКАТ — модний бренд цієї зими

Недільний день виявився чудовим: снігокати готові, діти одягнуті, йдемо кататися. Спочатку батькам було страшнувато відпускати Настю і Сашка самих з гірки. Тому діти спочатку каталися з татом або мамою. Сидіння у снігоката довге і зручне, і діти з батьками каталися без проблем.
А потім батьки наважилися і відпустили дітей кататися з гірки самих. Діти ж відразу ж зраділи, що можуть самі триматися за кермо і самостійно керувати спуском.

Каталися ми на снігокатах моделі Torneo Invite Sport SNK-00 та справжнісінькому «королівському» Stiga Snowracer Royal blue — найкращому транспорті для зимових розваг.

Блакитного кольору, вони мали сучасний та стильний дизайн. Єдине, що не подобалося — відсутність велосипедного руля. Власне, це не стало для нас проблемою. В магазині VELOzona ми придбали руль ВМХ та гріпси KELLYS.

Снігокат моделі Stiga Snowracer Royal blue

Снігокати моделі Torneo Invite Sport SNK-00

Відтепер снігокат Stiga мав оригінальну форму нового руля, а на рулі стояли гріпси із гумового матеріалу, які сприяли безпечному керуванню.

Снігокат сконструйований таким чином, щоб витримувати великі навантаження: міцна стальна рама снігокату витримує удари та падіння. Крім того, Stiga Snowracer Royal blue обладнаний «скі-стопом», який сам розвертає і гальмує снігокат за умови, якщо дитина упала. Снігокат має безпечні гальма, які дозволяють керувати своїм спуском.

Снігокати моделі Torneo Invite Sport SNK-00 и Stiga Snowracer Royal blue

Снігокат сконструйований таким чином, щоб витримувати великі навантаження

Снігокат моделі Stiga Snowracer Royal blue

Перешкоди на шляху не заважали дітям стрімкому рухові вперед: карвінгова конструкція передньої лижі та загнуті краї бокових лиж, дозволяли безпечно керувати спуском та розвертатися заднім ходом, без страху врізатися у пласти снігу.
Висловлюємо щиру подяку працівникам інтернет-магазину www.insport.com.ua які допомогли нам придбати снігокати.

Адрес: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21.

Телефоны: (044) 223 00 99
(097) 406 23 30
(095) 764 10 30
(063) 726 64 65

Висловлюємо щиру подяку нашим друзям, які нас консультували і всіляко нам допомагали в організації зимового відпочинку та надані консультацій у придбанні снігокатів: Жанні, та Кості (Магазин VELOzona, м. Полтава) та Спартаку (інтернет-магазин www.insport.com.ua  м. Київ).

Післямова:

За підсумками дня можна ствердно сказати, що снігокати Torneo Invite Sport SNK-00 та Stiga Snowracer Royal blue виявилися легкими у керуванні, і надзвичайно стійкими: маючи три лижі — три точки опори їм надзвичайно важко перекинутися, а наявність велоруля забезпечувала їм абсолютно новий рівень керування та маневрування.
Від снігокатів у захваті були усі: і діти і батьки і, сподіваємося, сам Святий Миколай. Тому, якщо наш досвід організації зимового відпочинку у вихідний день для дітей стане комусь у нагоді — будемо дуже раді. До зустрічі на схилах.

Автори: Миколай та Вікторія Окара — подружжя

Джерело статті: Проект ALP

Добавить комментарий